• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 12 02 07 43 42Nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 36-letniemu mieszkańcowi powiatu oleśnickiego. Mężczyzna skradł olej napędowy z koparki na terenie jednego z zakładów w powiecie kępińskim.

Nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 36-letniemu mieszkańcowi powiatu oleśnickiego. Mężczyzna skradł olej napędowy z koparki na terenie jednego z zakładów w powiecie kępińskim.
Do zdarzenia doszło w dniu 28 listopada br. Sprawcy z miejsca kradzieży odjechali samochodem marki Audi. Sprawą zajęli się policjanci wieruszowscy.
Dzięki dobremu rozpoznaniu środowiska, terenu oraz po śladach pozostawionych na drodze ucieczki szybko ustalili, że sprawcy przestępstwa odjechali z miejsca na teren powiatu kępińskiego. W jednym z kompleksów leśnych w Joance ukryli pojazd, którym się poruszali. Tam wieruszowscy policjanci podczas penetracji lasu zauważyli dwóch uciekających mężczyzn. Po natychmiastowym pościgu zatrzymali 36 - letniego mieszkańca powiatu oleśnickiego. Jak się okazało mężczyzna posługiwał się podrobionymi dokumentami. Współpracując z kępińskimi policjantami wieruszowscy kryminalni doprowadzili mężczyznę do Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. Tam usłyszał zarzuty w tej sprawie - poinformował rzecznik KPP w Wieruszowie.
W tym samym dniu kępińscy policjanci zatrzymali drugiego z mężczyzn, 37 – latka podejrzanego w tej sprawie i wyjaśniają dalsze okoliczności tego zdarzenia. Czynności nadzorowane są przez Prokuraturę Rejonową w Kępnie.

jm

Foto: policja.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było