• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2016 09 12 00 47 3029 listopada br. około godziny 11.30 drogą z Warty do Sieradza jechał mieszkaniec powiatu sieradzkiego i w okolicach miejscowości Bartochów zauważył jadącego przed nim opla vectrę, który postanowił wyprzedzić.

29 listopada br. około godziny 11.30 drogą z Warty do Sieradza jechał mieszkaniec powiatu sieradzkiego i w okolicach miejscowości Bartochów zauważył jadącego przed nim opla vectrę, który postanowił wyprzedzić. Gdy był już na przeciwległym pasie ruchu, opel  zaczął zajeżdżać mu drogę, spychając go na pobocze a po kilku sekundach wrócił na swój pas ruchu. Widząc zachowanie kierowcy opla, mężczyzna postanowił sprawdzić czy przypadkiem nie jest on pijany: dał się wyprzedzić i jechał dalej za nim a po kilku kilometrach w miejscowości Biskupice opel  zjechał na pobocze i stanął. Mężczyzna podszedł do auta. Za kierownicą siedział nieznany mu mężczyzna, a obok kobieta, która wysiadła i stwierdziła, że kierowca jest trzeźwy. Ponieważ kierowca nie wysiadał, świadek otworzył drzwi od jego strony i od razu wyczuł silną woń alkoholu. Siedzący za kierownicą bełkotliwe pytał się gdzie się znajduje. Widząc jego zachowanie mężczyzna, wyjął ze stacyjki kluczyki i zadzwonił po policję. Przybyli na miejsce policjanci zbadali stan trzeźwości 49 - letniego mieszkańca gminy Wróblew co  wykazało 3.3 promila alkoholu w jego organizmie.
Pijanemu kierowcy grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy do lat 10, a także nawiązka w wysokości 5 tysięcy złotych.

źródło: policja.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było