• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2013 07 31 14 52 50Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie na terenie gminy w Wróblew wyremontowane zostaną dwie nowe drogi. Dwa wnioski o dofinansowanie ich modernizacji znalazły się na wysokich miejscach wstępnej listy rankingowej wniosków o dofinansowanie w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019.

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie na terenie gminy w Wróblew wyremontowane zostaną dwie nowe drogi. Dwa wnioski o dofinansowanie ich modernizacji znalazły się na wysokich miejscach wstępnej listy rankingowej wniosków o dofinansowanie w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019.
Pierwszy z wniosków, który znalazł się na 2 miejscu zawiera projekt przebudowy drogi Słomków Mokry - Bliźniew. Zamyka się on w kwocie ponad 3,7 mln, z czego ponad 1,8 mln miało by pochodzić ze środków unijnych.
Także drugie zadanie dotyczące przebudowy drogi Wróblew - Wągłczew - Gruszczyce znalazło się wysoko, bo na 3 miejscu wstępnej listy rankingowej w kategorii dróg powiatowych. Ten projekt ma kosztować blisko 6,5 mln zł, z czego 3 m;n zł ma pochodzić z dofinansowania.

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było