• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2013 01 19 15 09 02Nietrzeźwy mieszkaniec powiatu wieruszowskiego spowodował kolizję w Mirkowie. Całe zdarzenie skończyło się na szczęście tylko stratami materialnymi.

Nietrzeźwy mieszkaniec powiatu wieruszowskiego spowodował kolizję w Mirkowie. Całe zdarzenie skończyło się na szczęście tylko stratami materialnymi. Do zdarzenia doszło około godziny 16:00 na drodze wojewódzkiej nr 450 w Mirkowie, gmina Wieruszów.
Z wstępnych ustaleń, kierujący samochodem osobowym marki Opel Corsa, 28 – letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego wskutek nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem osobowym marki Opel Vectra, kierowanym przez 22 – letnią mieszkankę powiatu wieruszowskiego. Pojazd opel vectra w wyniku tej kolizji uderzył w ogrodzenie jednej z posesji, które zostało uszkodzone. Wykonujący czynności na miejscu tego zdarzenia wieruszowscy policjanci ustalili również, że kierujący oplem corsa miał w wydychanym powietrzu ponad 2,5 promila alkoholu. Uszkodzone zostały również pojazdy uczestniczące w tym zdarzeniu - poinformował asp. sztab. Damian Pawlak, rzecznik KPP w Wieruszowie. 
Sprawcy kolizji grozi kara teraz do dwóch lat pozbawienia wolności.
Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

jm.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było