• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2015 09 19 21 40 329 listopada 2017 roku o godz. 15:15 na przejściu dla pieszych na ul. Warszawskiejw Wieluniu doszło do potrącenia.

9 listopada 2017 roku o godz. 15:15 na przejściu dla pieszych na ul. Warszawskiej w Wieluniu doszło do potrącenia. Z dotychczasowych ustaleń wieluńskich policjantów wynika, że kierująca Volkswagenem Polo potrąciła przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych 18 – latkę. W wyniku tego zdarzenia piesza doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala. Wieluńscy śledczy ustalają  wszelkie okoliczności i przyczyny tego  wypadku. 
Policjanci apelują o ostrożność i zachowanie zdrowego rozsądku. Kierujący pojazdem zbliżając się do przejścia dla pieszych ma obowiązek zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu. Pieszy natomiast powinien pamiętać, że korzystanie z wyznaczonego przejścia nie upoważnia go do wchodzenia na jezdnię bez upewnienia się, czy nie spowoduje to zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu oraz zagrożenia dla jego zdrowia i życia.

EM

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było