• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 07 10 01 42 28Wójt Brąszewic Karol Misiak wydał kurendę, w której ostrzegł mieszkańców gminy, że ich działania związane z ingerowaniem urządzeń wodnych na sieci wodociągowe jest niezgodne z prawem.

Wójt Brąszewic Karol Misiak wydał kurendę, w której ostrzegł mieszkańców gminy, że ich działania związane z ingerowaniem urządzeń wodnych na sieci wodociągowe jest niezgodne z prawem.
W związku z przypadkami ingerowania przez mieszkańców w pracę urządzeń wodnych na sieci wodociągowej (tj. zakręcanie zasuw i odkręcanie hydrantów sieciowych) Urząd Gminy w Brąszewicach informuje, że działania takie są niezgodne z prawem. Osobami upoważnionymi do wykonywania tego typu czynności są konserwatorzy wodociągów gminnych. W związku z powyższym w przypadku stwierdzenia ingerencji w wodociągi gminne przez osoby nieupoważnione Urząd Gminy ma obowiązek zgłaszania sprawy na policję. Proszę o zastosowanie się do powyższego i przestrzeganie przepisów prawa - napisał w kurendzie Wójt Gminy Brąszewice Karol Misiak.

jm

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było