• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 11 09 22 03 20Już niebawem w Sieradzu do użytku oddanych zostanie 28 nowych mieszkań socjalnych. Powstały one w budynku przy ulicy Wojska Polskiego.

Już niebawem w Sieradzu do użytku oddanych zostanie 28 nowych mieszkań socjalnych. Powstały one w budynku przy ulicy Wojska Polskiego. Mieszkania powstały w dawnym budynku PUP.
W ramach przebudowy wymieniono stolarkę zewnętrzną i wewnętrzną, budynek docieplono,  wymieniono wszystkie instalacje służące jego funkcjonowaniu. Wykonawca doprowadził przyłącza, postawił ogrodzenie. Wykonano także przebudowę odcinka drogi wewnętrznej pomiędzy zjazdami z drogi krajowej nr 83 oraz miejsca parkingowe i ciąg pieszy wzdłuż tej drogi.
Ci, którzy mieszkają już w zasobach socjalnych i chcieliby poprawić sobie warunki będą mieli możliwość na przydział przy Wojska Polskiego ale pod warunkiem, że spłacają swoje długi, płacą czynsz regularnie i dbają o swoje lokum -  powiedział podczas konferencji prasowej wiceprezydent Rafał Matysiak.
Najmniejsze z mieszkań ma 27,68 m2, a największe 47,93 m2,
Mieszkania wyposażone są w łazienki z prysznicem, umywalką i toaletą oraz kuchnię z kuchenką i zlewozmywakiem. Przebudowa obiektu rozpoczęła się w lipcu 2016 roku a jej koszt to 2 750 000 z czego dofinansowanie z Banku Gospodarki Krajowej to prawie 1 100 000 zł - poinformował sieradzki magistrat.

jm

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było