• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Reymont. Plakat konkursuAMiejska i Gminna Biblioteka Publiczna im. Leona Kruczkowskiego w Wieluniu i Towarzystwo Przyjaciół Wielunia organizują konkurs literacki, dla uczniów wieluńskich szkół ponadgimnazjalnych, „Reymont – Pierwszy Noblista Polski Niepodległej”.

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna im. Leona Kruczkowskiego w Wieluniu i Towarzystwo Przyjaciół Wielunia organizują konkurs literacki, dla uczniów wieluńskich szkół ponadgimnazjalnych, „Reymont – Pierwszy Noblista Polski Niepodległej”. Autorką pytań testowych jest Anna Pawlak – Łacina, nauczycielka i bibliotekarka w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu.
Celem konkursu jest popularyzacja twórczości Władysława Stanisława Reymonta w Roku Reymonta w województwie łódzkim, rozwijanie zainteresowania twórczością polskiego pisarza noblisty, autora powieści "Chłopi" oraz promowanie czytelnictwa.
Konkurs odbędzie się 14 grudnia 2017 r. w Czytelni Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Wieluniu, ul. Narutowicza 4 natomiast listę uczestników konkursu (imię i nazwisko ucznia, klasa, nauczyciel prowadzący) należy przesłać do dnia 30 listopada 2017 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej szczegółów na plakacie i w regulaminie.

EM

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież