• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

DSC 0815aW piątek 20 października br. na uroczystym spotkaniu, w małej sali kina "Syrena" w Wieluniu, klub sportowy MLKS Wieluń podsumował ostatni sezon kolarski.

W piątek 20 października br. na uroczystym spotkaniu, w małej sali kina "Syrena" w Wieluniu, klub sportowy MLKS Wieluń podsumował ostatni sezon kolarski.
Po uroczystym powitaniu przez prezesa MLKS Marcina Muszalskiego i trenera Michała Kusia przybyłych gości wspomnień i śmiechu nie było końca. Na ekranie został wyświetlony przegląd wszystkich znaczących wydarzeń sportowców przerywany wtrącanymi ciekawostkami z początków ich życia sportowego, poprzez liczne mistrzostwa na których za każdym razem, pomimo kilku nieszczęśliwych zdarzeń, udowadniali swoją wielkość. Później nastąpiła prezentacja zawodników i ich licznych sukcesów. Srebrne medalistki: Agnieszka Marciniak, Dominika Włodarczyk, Sandra Bralińska, Marta Glapa a także Katarzyna Jajczak, Mateusz Włodarczyk, Marta Jajczak, Cezary Bzdak, i nasz złoty medalista Adam Kuś trwale zapisali się w historii nie tylko wieluńskiego kolarstwa. Nie zabrakło także podziękowań dla wszystkich, którzy wspierali naszych sportowców nie tylko finansowo. Na zakończenie upominki sportowcom wręczył Burmistrz Miasta Wielunia Paweł Okrasa. Po części oficjalnej nastąpiła część nieoficjalna z tortem i poczęstunkiem. Przy konsumpcji wyśmienitego tortu wszyscy obecni podzielili się swoimi wrażeniami i wspomnieniami po wyświetlonej prezentacji.

EM

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było