• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 10 17 23 20 44Grupa „Szydełkowe Kwadraty” zaprasza na warsztaty z HAFTU SIERADZKIEGO, które odbędą się 27 października oraz 17 listopada w Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu.

Grupa „Szydełkowe Kwadraty” zaprasza na warsztaty z HAFTU SIERADZKIEGO, które odbędą się 27 października oraz 17 listopada w Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu. Początek warsztatów o godzinie 16:30, orientacyjny czas trwania: 2-3 godziny.
rojekt ten ma na celu pokazać, w jaki sposób można spędzać czas wolny, że oprócz komputera, seriali telewizyjnych jest jeszcze inna forma wypełnienia wolnego czasu. 
Projekt proponuje amatorstwo artystyczne, jest ono pożyteczną formą spędzania wolnego czasu polegającą na dobrowolnym i samodzielnym zdobywaniu i rozwijaniu umiejętności przeciwstawnych zawodowym w różnych dziedzinach sztuki.Zapisy pod nr tel.: 43 677 72 14W przypadku rezygnacji z udziału prosimy o jak najwcześniejszą informację o tym fakcie, aby inni chętni mogli skorzystać z zajęć.Udział bezpłatny, materiały zapewnia organizator. 
Ilość miejsc ograniczona.

Źródło: Sieradzkie Centrum Kultury

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież