• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 10 13 16 28 28Na terenie powiatu wieruszowskiego realizowana jest obecnie kampania społeczna "Tu jest bezpiecznie - powiat wieruszowski".

Na terenie powiatu wieruszowskiego realizowana jest obecnie kampania społeczna "Tu jest bezpiecznie - powiat wieruszowski". Jej celem jest poprawa bezpieczeństwa głownie wśród uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej.
Z tej okazji już 12 października br. odbyły się spotkania w szkołach: w Dzietrzkowicach, Łubnicach i Wójcinie. W spotkaniach tych uczestniczyli: asp. sztab. Damian Pawlak z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie, Paulina Jany z Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego w Wieruszowie oraz kierownik KRUS w Wieruszowie – Leszek Jasiński wraz z pracownikiem Marcinem Błażejewskim. Mówiono o roli odblasków w zachowaniu bezpieczeństwa oraz o bezpiecznym spędzaniu czasu wolnego i pracy w gospodarstwie rolnym.
Po spotkaniu dzieci otrzymały odblaskowe kamizelki i opaski ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Wieruszowie oraz Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Wieruszowie.

jm

Foto: policja.pl

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było