• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 10 13 00 22 32Do groźnego wypadku doszło dziś wieczorem na drodze Błaszki - Złoczew. Ranne zostały w nim trzy osoby.

Do groźnego wypadku doszło dziś wieczorem na drodze Błaszki - Złoczew. Ranne zostały w nim trzy osoby. Zdarzenie miało miejsce około godziny 20.15 na wysokości Stanisławowa.
Jak nam się udało ustalić na miejscu najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze suzuki vitara na prostym odcinku wypadł z drogi i wpadł między drzewa, po drodze łamiąc jedno z nich. Po zatrzymaniu auto znalazło się na boku. Aby móc wydobyć przebywających w środku pasażerów strażacy musieli użyć nożyc hydraulicznych. W wypadku ranne zostały trzy osoby, które zostały odwiezione przez zespoły ratownicze do sieradzkiego szpitala.
Pojazdem podróżowały trzy osoby-  17 letnia kobieta, 24 – letni mężczyzna-  mieszkańcy powiatu sieradzkiego oraz 16 - letnia mieszkanka  gminy Siemkowice. W wyniku zderzenia 17 – letnia kobieta zmarła po przewiezieniu do sieradzkiego szpitala. Pozostali uczestnicy zdarzenia z obrażeniami ciała zostali hospitalizowani . 16 – latka w chwili zdarzenia była trzeźwa, natomiast od mężczyzny pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Sieradzu - poinformował asp. sztab. Paweł Chojnowski, rzecznik KPP w Sieradzu.
W akcji ratowniczej wzięli udział oprócz ratowników medycznych także strażacy z OSP w Złoczewie i PSP w Sieradzu oraz policjanci.
Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

jm

 

 

Komentarze   

+5 #1 Bernard 2017-10-13 08:30
Dziękuje strażakom z osp Złoczew za wpełni profesionalie przeprowadzoną akcje ratunkową.Wielk i szacunek dla was chłopaki.Dzięku je
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było