• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2016 09 11 13 56 38Dziewiętnastoletni błaszkowianin długo jeszcze będzie odczuwał skutki wypitego w nadmiarze alkoholu. Za dokonany rozbój grozi mu bowiem kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dziewiętnastoletni błaszkowianin długo jeszcze będzie odczuwał skutki wypitego w nadmiarze alkoholu. Za dokonany rozbój grozi mu bowiem kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Opisywane zdarzenie miało miejsce w dniu 10 października br. w Błaszkach. Kiedy nasz bohater spotkal swoją 15-letnią koleżankę postanowił mieć jej telefon. Aby go pozyskać pchnąl dziewczynę na ścianę wyszarpnął z jej ręki telefon o wartości ponad 400 zł., a następnie poszedł na pobliską ulicę. Tam wybił szybę ręką, przez co się w nią skaleczył.
Postanowił skorzystać z pomocy ambulatorium. Nim tam dotarł zauważył jadący na miejsce radiowóz. Postanowił wtedy przez znajomego oddać skradziony wcześniej telefon. Kilka minut później pokrzywdzona faktycznie odzyskała smartfona. Policjanci szybko ustalili okoliczności zdarzenia, a także miejsce  pobytu mężczyzny. Gdy sprawca po udzieleniu mu pomocy medycznej wychodził z budynku został zatrzymany przez błaszkowskich funkcjonariuszy. Okazało się, że jego agresywne zachowanie prawdopodobnie w części podyktowane było wypitym wcześniej alkoholem. Badanie wykazało  prawie 1.2 promila alkoholu w jego organizmie - relacjonuje zdarzenie asp. sztab. Paweł Chojnowski, rzecznik KPP w Sieardzu.
Noc młodzieniec spędził już w policyjnym areszcie, a nazajutrz w Prokuraturze Rejonowej w Sieradzu usłyszał zarzut dokonania rozboju.

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było