• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 10 12 17 34 12W środę w nocy na S8 doszło do kolejnego wypadku. W jego wypadku zginął 44-letni mężczyzna.

W środę w nocy na S8 doszło do kolejnego wypadku. W jego wypadku zginął 44-letni mężczyzna. Do tragedii doszło około godziny 23.15 na odcinku pomiędzy węzłami Sieradz i Złoczew na wysokości Barczewa.
Według wstępnych ustaleń kierujący samochodem vw caravelle, 50 – letni mężczyzna jadący z dwoma pasażerami z nieustalonych na chwilę obecną powodów uderzył w barierę energochłonną po czym wywrócił się na bok, tarasując prawy pas jezdni. Na leżący pojazd najechał ciągnik siodłowy. Kierujący nim mężczyzna wykonał manewr omijający volkswagena, jednak naczepa ciężarówki uderzyła w leżący pojazd, spychając go na pas awaryjny. Niestety w wyniku tego zdarzenia podróżujący busem, 44 – letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Kierujący busem i ciężarówką byli trzeźwi - poinformował asp. sztab. Paweł Chojnowski, rzecznik KPP w Sieradzu.
Przez kilka godzin droga w kierunku Wrocławia była nieprzejezdna. W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP w Złoczewie, Brzeźniu oraz PSP w Sieradzu, a także ratownicy medyczni i policja.

jm

Foto nadesłane przez czytelników

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było