• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 10 11 21 59 18Mieszkańcy gminy Błaszki oddali swe głosy w ramach Błaszkowskiego Budżetu Obywatelskiego 2018. Największym poparciem cieszy się projekt dotyczący utwardzenia przejścia przy trybunach boiska sportowego w Błaszkach.

Mieszkańcy gminy Błaszki oddali swe głosy w ramach Błaszkowskiego Budżetu Obywatelskiego 2018. Największym poparciem cieszy się projekt dotyczący utwardzenia przejścia przy trybunach boiska sportowego w Błaszkach.
Drugą ilość głosów zebrał projekt dotyczący zakupu sprzętu do pielęgnacji boiska sportowego w Błaszkach - 184 głosy. Montaż ławeczki z funkcją Wi-Fi z możliwością ładowania urządzeń mobilnych – 116 głosów. Doposażenie placu zabaw w parku miejskim przy Placu Niepodległości – 115 głosów.
W głosowaniu wzięły udział 204 osoby, które oddały 203 ważne głosy..
W najbliższym czasie zostanie opublikowany raport z podsumowaniem wyników konsultacji i stanowiskiem burmistrza w tej sprawie. Ale już teraz można podziękować mieszkańcom za czynny udział w konsultacjach i ocenić, że Budżet Obywatelski jako wkład mieszkańców w kształtowanie przestrzeni miejskiej się sprawdził - poinformował w komunikacie Urząd Miejski w Błaszkach.

jm

Foto: UM Błaszki

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było