• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchOd 29 maja do 9 czerwca 2019 r. trwać będą tegoroczne Dni Sieradza. Jak zwykle każdy znajdzie w nich coś dla siebie.

Już teraz zapraszam wszystkich na Wojewódzkie Obchody Dnia Olimpijczyka, które w tym roku organizujemy na sieradzkim stadionie. Swój przyjazd zapowiedziało blisko 30 olimpijczyków - wyjaśnia Władysław Maciejewski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Wydarzeniem towarzyszącym obchodom Dnia Olimpijczyka będą Igrzyska Przedszkolaków. Ta impreza ciesząca się niezmiennie ogromnym zainteresowaniem odbędzie się 31 maja na stadionie miejskim.
Będzie też tradycyjnie Jarmark Urszulański. Na placu przed Teatrem Miejskim i na ul. Dominikańskiej pojawią się nie tylko stragany ale także atrakcje skierowane dla małych i dużych. Muzyczną gwiazdą jarmarku będzie Janusz Laskowski. Dla dzieci na Rynku powstanie specjalna strefa zabaw i odbędzie się koncert grupy "MY3".
W Dzień dziecka, równiez na Rynku  pojawi się również "Strefa na Zdrowie Polpharmy". Będzie można wtedy wykonać bezpłatne badania i konsultacje:
W dniu 2 czerwca w sieradzkim amfiteatrze zaplanowano koncert "10 tenorów". Zaśpiewają muzycy z Polski i Ukrainy - tłumaczy Romuald Erenc.
Z kolei w sobotę 8 czerwca także w amfiteatrze wystąpią: "Tulia" oraz "Dżem".

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież