• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchNa początek kwietnia sieradzkie Kino Teatr proponuje trzy filmy. Są to: "Jak wytresować smoka 3", "Miłość i miłosierdzie" i "Ciemno, prawie noc".

"Jak wytresować smoka 3". Przed Czkawką i Szczerbatkiem zupełnie nowe przygody – mnóstwo niebezpieczeństw, wielkie wyzwania, niezwykła wyprawa w nieznane oraz… miłość. Kiedy nad Berk nadciąga zagrożenie, jakiego nigdy wcześniej jego mieszkańcy nie doświadczyli, Czkawka wie, że musi zrobić wszystko, by uratować smoki.
"Miłość i miłosierdzie". Jest to dokument fabularyzowany o Bożym Miłosierdziu i misji Siostry Faustyny Kowalskiej, ujawniający nieznane dotąd fakty i niedawno ujawnione dokumenty, które rzucają nowe światło na prawdę o Bożym Miłosierdziu. Analiza naukowa przeprowadzona w filmie dowodzi, że Faustyna rzeczywiście ujrzała Pana Jezusa.
"Ciemno, prawie noc". Kiedy Wałbrzychem wstrząsa seria tajemniczych zaginięć dzieci, do miasta przybywa dziennikarka Alicja Tabor. Powracająca po latach w rodzinne strony, nieustępliwa reporterka chce poznać rodziny zaginionych i rozwikłać zagadkę, wobec której nawet policja okazuje się bezsilna. W trakcie prywatnego śledztwa Alicja – dość nieoczekiwanie – wpada na trop dramatycznych wydarzeń, które swój początek miały dekady temu.
Bilety w cenie: 17zł - normalny , 15 zł - ulgowy do kupienia w kasie SCK lub online na www.scksieradz.pl.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież