• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 07 13 10 34 53W dniu 14 lipca o godzinie 21.00. na pierwszym w tym sezonie, plenerowym koncercie w Pałacu w Małkowie wystąpi Michał Sołtan.

W dniu 14 lipca o godzinie 21.00. na pierwszym w tym sezonie, plenerowym koncercie w Pałacu w Małkowie wystąpi Michał Sołtan.
Małkowski koncert będzie promował jego letni singiel " Najlepiej". Dlatego najlepiej tego wieczoru być z nami. Dodatkową atrakcją będą mini warsztaty jak korzystac z Loop Station.
Wstęp na koncert będzie w formie cegiełki w cenie 5 zł. na Fundację na rzecz zachowania tradycji i wartości Pałacu w Małkowie.
Michał Sołtan – gitarzysta, kompozytor, wokalista, multiinstrumentalista, edukator i performer. Związany twórczo z Warszawą i Sopotem. Jest absolwentem Wydziału Jazzu Państwowej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie. Studiował Muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim. Lider zespołu Imagination Quartet, z którym grał koncerty na festiwalach jazzowych w Chinach, Niemczech, Danii i Polsce, prezentując autorskie kompozycje. Z zespołem wydał dwie płyty „IQ” 2011 r. oraz „Mallada” 2015 r. Od 6 lat jest współtwórcą poniedziałkowych Funk & Jazz Jam Session w warszawskim klubie Harenda. W 2015 roku rozpoczął solowe eksperymenty z Loop Station.
Od początku 2016 roku zorganizował ponad 30 warsztatów „Uwolnij muzykę”, oraz zagrał ponad 60 koncertów, na których można usłyszeć m.in. singiel „Pan Sowa”. W tym eventy dla m.in. Deloitte, Mercedes, Plagiat.pl.
Singiel "Najlepiej" jest promowany na koniec roku szkolnego i początek lata! W Michale czasem budzi się dzieciak, czego życzy każdemu, jak najczęściej. 3 lata temu z racji miłości od środka buchającej, wyzwalającej, beztroskiej pomysł na piosenkę spłynął. Swoją premierę miał w programie Must Be The Music 9, a jurorzy wystawili jednogłośną o cenę - TAK. Artysta zagrał do tej pory prawie 70 koncertów, zorganizował 30 warsztatów "Uwolnij Muzykę".
Wraz z Magdaleną Jankowską stworzył performance „MaloGranie”, podczas którego komponuje muzykę na żywo do malowanego obrazu.
Jest zaangażowany w działania charytatywne i społeczne, jak pomoc domom dziecka czy akcję uświadamiającą o FASD.
Dwa dni później, w niedzielę 16 lipca br. również w Malkowie odbędą się drugie już zajęcia Jogi w małkowskim parku. Początek zaplanowano na godz. 10.00. Ponownie zorganizowane zostaną we współpracy z AtmoSfera Jogi (www.jogasieradz.pl) .
Udział w takich zajęciach posiada same korzyści: uelastycznienie i wzmocnienie ciała, złagodzenie bólu pleców, głowy, wspomaganie koncentracji, wyeliminowanie stresu - zachęcają organizatorzy.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież